O NÁS | AKCE | AKTUALITY | ČLENSTVÍ | AREÁL | VÝCVIK PSŮ | HALA KYNOLOGŮ | AGILITY | VÝSTAVA PSŮ | FOTOGALERIE
 
Sportovní výcvik

Složené zkoušky KJ ČR Brno konané 2.11.2013

Výsledková listina 1.
Výsledková listina 2.
Výsledková listina 3.


Složené zkoušky dle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) konané 27.10.2013

Výsledková listina


Složené zkoušky dle národního zkušebního řádu (NZŘ) konané 12.10.2013

Výsledková listina


Složené zkoušky KJ ČR Brno konané 5.10.2013

Výsledková listina 1.
Výsledková listina 2.
Výsledková listina 3.


Složené zkoušky dle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) konané 28.9.2013

Výsledková listina 1.
Výsledková listina 2.
Výsledková listina 3.


Složené zkoušky dle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) konané 2.6.2013

Výsledková listina


3. ročník O pohár KK Zetor 2.6.2013

Výsledková listina 1.
Výsledková listina 2.


Složené zkoušky dle národního zkušebního řádu (NZŘ) konané 1.5.2013

Výsledková listina 1.
Výsledková listina 2.
Výsledková listina 3.
Výsledková listina 4.


Složené zkoušky dle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) konané 23.3.2013

Výsledková listina





Složené zkoušky obedience 3.11.2012

Výsledková listina


Složené zkoušky dle národního zkušebního řádu (NZŘ) konané 28.10.2012

Výsledková listina


Složené zkoušky dle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) konané 14.10.2012

Výsledková listina 1.
Výsledková listina 2.


Složené zkoušky KJ ČR Brno konané 7.10.2012

Výsledková listina 1.
Výsledková listina 2.


Složené zkoušky KJ ČR Brno konané 6.10.2012

Výsledková listina 1.
Výsledková listina 2.
Výsledková listina 3.


Složené zkoušky dle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) konané 17.6.2012

Výsledková listina 1.
Výsledková listina 2.


Složené zkoušky KJ ČR Brno konané 10.6.2012

Výsledková listina 1.
Výsledková listina 2.
Výsledková listina 3.


Složené zkoušky dle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) konané 13.5.2012

Výsledková listina 1.
Výsledková listina 2.


Složené zkoušky dle národního zkušebního řádu (NZŘ) konané 12.5.2012

Výsledková listina



Složené zkoušky KJ ČR Brno konané 30.10.2011

Výsledková listina 1.
Výsledková listina 2.


Složené zkoušky dle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) konané 29.10.2011

Výsledková listina


Složené zkoušky KJ ČR Brno konané 21.10.2011

Výsledková listina 1.
Výsledková listina 2.


Složené zkoušky dle národního zkušebního řádu (NZŘ) konané 9.10.2011

Výsledková listina


Složené zkoušky dle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) konané 28.9.2011

Výsledková listina


Složené zkoušky dle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) konané 5.6.2011

Výsledková listina


Složené zkoušky dle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) konané 4.6.2011

Výsledková listina


Složené zkoušky dle národního zkušebního řádu (NZŘ) konané 21.5.2011

Výsledková listina


Složené zkoušky KJ ČR Brno konané 24.4.2011

Výsledková listina 1.
Výsledková listina 2.
Výsledková listina 3.



Složené zkoušky KJ ČR Brno konané 31.10.2010

Výsledková listina 1.
Výsledková listina 2.


Složené zkoušky dle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) konané 30.10.2010

Výsledková listina


Složené zkoušky dle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) konané 26.9.2010

Výsledková listina


Složené zkoušky dle národního zkušebního řádu (NZŘ) konané 25.9.2010

Výsledková listina


Závod o pohár KK Zetor - 4.9.2010

Výsledková listina ZOP
Výsledková listina ZOP
Výsledková listina ZPU1


Složené zkoušky KJ ČR Brno konané 19.6.2010

Výsledková listina
Výsledková listina


Složené zkoušky dle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) konané 22.5.2010

psovod pes zkouška body známka
Martina Majtánová Athéna Marine BH 53 dostačující
Eva Lettmayerová Keijo Tecu Fí Strážce klidu Fpr1 87 D
Kateřina Krejčí Agga z Lanštolfa IPO 1 255 D
Libor Pavelka Adis Anilorak VPG2 270 VD
Hana Svobodová Katty Katero Fpr3 90 VD
Michaela Chlebdová Renger z Klemova Dvora IPO 3 34 nedostatečně
Soňa Šabacká Quin Malave Gem BH 57 dostačující


Složené zkoušky dle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) konané 2.5.2010

Výsledková listina


Složené zkoušky dle Národního zkušebního řádu (NZŘ) konané 17.4.2010

Výsledková listina



Složené zkoušky dle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) konané 18.11.2009

Výsledková listina


Složené zkoušky KJ ČR Brno konané 1.11.2009

Výsledková listina
Výsledková listina
Výsledková listina


Složené zkoušky dle Národního zkušebního řádu (NZŘ) konané 28.10.2009

Výsledková listina


Složené zkoušky dle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) konané 18.10.2009

Výsledková listina


Složené zkoušky dle Národního zkušebního řádu (NZŘ) konané 17.10.2009

Výsledková listina


Závod „O POHÁR ZETORU“ 12.9.2009

Výsledková listina kategorie ZOP
Výsledková listina kategorie ZPU


Složené zkoušky podle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) dne 7.6.2009

psovod pes zkouška body známka
Radovan Liška Jety v. Hiem rod BH 45 Prospěl
Michaela Nytlová Bc. Akim Katafy gi BH 48 Prospěl
Martina Musilová Gila Nisa - Bonn BH 51 Prospěl
Drahomíra Benkovičová Qwartt Noix FPR 1 80 Dobře
Marek Kocián Eliot z Červeného Kameňa IPO 1 232 Uspokojivě
Marek Kaláb Bred z Lounského chovu IPO 1 17 Nedostatečně
Alfréd Gutter Iris z Danova IPO 2 64 Nedostatečně
Jana Palátová Aphrodite Nightwish IPO 3 21 Nedostatečně

Složené zkoušky podle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) dne 1.5.2009

psovod pes zkouška body známka
Lucie Kiseláková Cora Remmah Moravia VPG A 176 Dobře
Libor Pavelka Adis Anilorak FFR 1 73 Uspokojivě
Soňa Šabacká Quin Malave Gem FFR 2 85 Dobře
Pavel Job Butterfly Firta-star FFR 3 47 Nedostatečně
Iva Fojtíková Imperio z Ringu FFR 3 29 Nedostatečně
Draha Benkovičová Qwartt Noix IPO 1 260 Dobře
Michaela Chlebdová Renger z Klemova dvora IPO 1 260 Dobře
Alfréd Gutter Iris z Danova IPO 2 262 Dobře
Jaromír Otisk Corina z Chittusiho údolí IPO 1 151 Nedostatečně

Složené zkoušky KJ ČR Brno konané 11.4.2009

psovod pes zkouška body známka
Jana Golková Ally ZOP 94 výborně
Tomáš Jochec Barney ZOP 91 výborně
Tamara Kraineva Yety ZOP 96 výborně
Věra Jeřábková Nelly ZOP 82 velmi dobře
Vlasta Hofírková Atilla ZOP 86 velmi dobře
Kateřina Matušíková Enrike ZOP 88 velmi dobře
Andrea Jirsenská Roxana ZOP 84 velmi dobře
Petra Svobodová Argo ZPU1 129 dobře
Monika Marková Iris ZPU1 126 dobře
Karel Sedláček Merlin ZOP 89 velmi dobře

Složené zkoušky dle Národního zkušebního řádu (NZŘ) konané 5.4.2009

psovod pes zkouška body známka
Petr Mánek Daktari Maximus Deus ZZO 57 prospěl výborně
Tomáš Jochec Barney ZZO 56 prospěl výborně
Pavla Burgnerová Rubie Genetic My Line Kenn ZZO 43 prospěla
Jana Golková Ally Haneli ZZO 59 prospěla výborně
Vlasta Nečasová Cinoy Kostelecký Rarášek ZZO 42 prospěla
Josef Kysela Ája ZZO 49 prospěl
Michaela Chlebdová Renger z Klemova dvora ZVV1 274 velmi dobře
Jana Palátová Aphrodite Nightwish ZVV2 272 velmi dobře



Složené zkoušky podle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ)-IPO,VPG dne 17.11.2008

Výsledková listina


Složené zkoušky podle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ)-IPO,VPG dne 19.10.2008

Výsledková listina


Složené zkoušky dle Národního zkušebního řádu (NZŘ) konané 18.10.2008

Výsledková listina


Zkoušky KJ ČR Brno 2.11.2008

Výsledková listina


Závod „O POHÁR ZETORU“ 13.9.2008

Výsledková listina kategorie ZOP
Výsledková listina kategorie ZPU


Složené zkoušky podle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) dne 22.6.2008
Psovod Pes Druh zkoušky Známka Ocenění
Volná Radmila Extra ze Slunečné verandy BH   54   SPLNILA
54/splnil
Kiseláková Lucie Cora Remmah Moravia BH   58   SPLNILA
58/splnil
Zavadilová Jana Cadbury Lady Awillon BH   55   SPLNILA
55 splnil
Chlebdová Michaela Renger z Klemova dvora VPG A 85  90   DOBŘE
175/dobře
Gutter Alfred Iris z Danova IPO 1 93 92 86 VELMI DOBŘE
271/ve
Palátová Jana Nightwish Aphrodite VPG 1 93 93 98 VÝBORNÉ
284/vý
Šabacký Pavel Archibald Adia Avi IPO 3 86 78 70 USPOKOJIVĚ
234
Složené zkoušky podle národního zkušebního řádu (NZŘ )dne 31.5.2008
Psovod Pes Druh zkoušky Známka Ocenění
Sochová Ivana Biffi-Tiffi ,Staf. ZZO   44   P
44+/PV
Krejčová Miluše Rita ze Štenberské stráže VK ZZO   53   PV
53+PV
Houžvičková Olga kříženec ZZO   53   PV
53+PV
Ulrichová Jitka Asta, NO ZZO 54     PV
54+PV
Ulrichová Jitka Rasta Stříbrné hory NO ZZO   50   P
50+PV
Hošek Jaroslav Gaston Miranga RTW ZZO   50   P
50 +PV
Zábrodská lenka Ben Corot RTW ZZO   53   PV
53+PV
Křesalová Anet Cherryl , NO ZZO 53     PV
53+Pv
Mlejnek Ondřej Apollo di Cortina, Apenšetl. ZZO 53     PV
53+PV
Kováčová Dana Kateřina Neo, Něm. ohař ZZO 52     PV
52+PV
Složené zkoušky podle národního zkušebního řádu (NZŘ )dne 1.5.2008
Psovod Pes Druh zkoušky Známka Ocenění
Kamarádová Eva Urica Pasecké údolí- Do ZZO   52   PV
52
Volná Radmila Extra ze Slunečné zahrady- SK ZZO   53   PV
53
Benkovičová Drahomíra Qwartt Niox -NO ZVV1 87 87 94 Dobře
268
Gutter Alfred Iris z Danova -Do ZVV1 97 87 91 Vel. dobře
272
Složené zkoušky podle zkušebního řádu Kynologické jednoty ČR(KJ)  dne 3.5.2008
Psovod Pes Druh zkoušky Známka     Ocenění
Kováčová Dana Kateřina Neo bez PP ZOP   87   Vel. dobře
87    
Mlejnek Ondřej Apollo Di Cortina ZOP   71   Dobře
71    
Kiseláková Lucie Cora Remmah Moravia ZPU   134   Vel. dobře
134    
Kamarádová Eva  Urica Pasecké údolí ZOP   86   Vel. dobře
86    
Ulrichová Jitka Asta bez PP ZOP   71   Dobře
71    
Voštěra Aleš Anděla od Černých brázd ZOP   87   Vel. dobře
87    
Složené zkoušky podle mezinárodního zkušebního řádu (MZŘ) dne 8.5.2008
Psovod Pes Druh zkoušky Známka Ocenění
Kamarádová Eva Ulrica Pasecké údolí Do BH   50   Dostačující
50/0BS
Skulová Marie Borgia Mary Kay RR BH   53   Dostačující
53/0BS
Paarová Veronika Berry Duhovka KS BH   50   Dostačující
50/0BS
Ulrichová Jitka Rasta Stříbrné Doly NO BH   51   Dostačující
51/0BS
Mlejnek Ondřej Apollo Di Cortina BH   48   Dostačující
48/0BS    
Hršelová Anna Anais Redbone EuropeRC BH   54   Dostačující
54/0BS    



Mistrovství světa boxerů 26.-27.4.2008 Wroclaw - Polsko
Psovod Pes Známka Součet Umístění
Fojtíková Iva Imperio z Ringu 86 89 82 257 6. místo
Výběrový závod MSKS 3.5.2008 Ostrava - ČR 
Psovod Pes Známka Součet Umístění
Šabacká Soňa Ixie Dračinec 80 90 92 262 14
Splněn limit pro mistrovství MSKS 25-26.10.2008
Stanios Cup 17.5.2008 Hranice - ČR - IPO 3
Psovod Pes Známka Součet Umístění
Fojtíková Iva Imperio z Ringu 72 83 80 235 3.místo



Klubové soutěže 2008
KLUBOVÝ PŘEBOR 12.4.2008 podle ZZO
Libišová Stanislava  Dora 57 40   1.místo
           
Kamarádová Eva  Urica 52 40   2. místo
           
Skulová Marie Borgia 52 40   3. místo 
           
Volná Radmila Extra 54 37   4. místo
           
Krejčová Miluše Rita 50 37   5. místo
           
Křesadlová Anet Cherryl 48 38   6. místo
           
Ráboňová Alexandra Besina 48 38   7. místo 
           
Holková Veronika Mamba 55 29   8. místo 
           
Svobodová Petra Argo 46 37   9. místo 
           
Křesadlová Anet Rex 47 34   10. místo
KLUBOVÝ PŘEBOR 12.4.2008 podle ZVV1
Gutter Alfred Iris 76 82 92 1. místo
      250   Klubový vítěž 2008
Chlebdová Michaela Renger 60 89 97  
      245   2. místo
Somerlíková Kristína Jerry 80 82 76  
      238   3. místo
Benkovičová Drahomíra Qwartt 63 80 95  
  238 4.místo
Soldánová Hana Argo 0 76 96  
      172   5. místo